מאמרים

למה לקחת יועץ משכנתא פרטי?

למה לקחת יועץ משכנתא פרטי?

שי בן משה - יועץ משכנתא

למה לקחת יועץ משכנתא פרטי? ועוד לשלם לו !?!

הרי בבנק יש בנקאי שנותן "ייעוץ בחינם"….

כל מה שבא בחינם יעלה הרבה מאוד כסף אחר כך…….. אין דבר כזה חינם

מאחורי השירות \ המוצר  החינם הזה נמצא גוף שמרוויח – לעיתים באופן ישיר ולעיתים עקיף……

הבנקאי בבנק מקבל משכורת מהבנק – כלומר השירות שהוא נותן אינו חינם הבנקאי מקבל כסף על זה ולא מהלקוח של הבנק לכן השירות יהיה מוטה בנק ( כלומר איך למקסם את הרווח של הבנק….)

אז למה לקחת יועץ משכנתא ??? יש 4 סיבות עיקריות

 1. ידע זה כוח – יועץ משכנתא איכותי ומקצועי עובר הכשרות ומלווה עשרות משפחות בשנה ולכם זוהי פעם ראשונה או שנייה. כחלק מהשירות של היועץ הפרטי הוא לתת לכם את כל הידע לטובתכם ומה יכול להיות לטובת הבנק.
 2. בירוקטיה – כל תהליך המשכנתא מלווה בלא מעט בירוקרטיה – הבאת טפסים, שליחה לבנק , קבלה חזרה , לשבת אצל הבנקאי , לתמקח, לדבר בשפה של הבנקאי, לתאם עוד פעם פגישה , וחוזר חלילה וחוזר חלילה
  בממוצע לקוח שהחליט ללכת לבד ולעשות את כל התהליך לבד ביזבז בין שבוע ל12 ימי עבודה בחישוב פשוט כמה אלפי שקלים.
 3. תכנון נכון וחסכוני של המימון:
  שיושבים אצל יועץ משכנתא פרטי – יושבים ומסתכלים על כל ההוצאות וההכנסות שלכם, בודקים יכולות כלכליות ומזקקים את התמהיל והסכומים לפי היכולת שלכם ולא של הבנק או מה נכון לבנק – או לשכן שלכם , הייעוץ הוא ממש מה שמתאים לכם.
 4. והכי חשוב והכי משמעותי חיסכון חיסכון ושוב חיסכון – יועץ משכנתא פרטי עושה סקר שוק ( בין הבנקים), יודע לדבר עם הבנקים בשפה הנכונה, יועץ משכנתא פרטי יודע לאיזה גובה ריביות אפשר להשיג עם התמהיל שלכם, יועץ משכנתא פרטי מקצועי יש לו קשרי עבודה עם הבנקאים והוא יודע להגיע לבנקאי הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר.

לסיכום שי בן משה הוא יועץ משכנתא פרטי שדואג לכם, ושומר עליכם שתקנו את המשכנתא שצריך ולא מעל היכולות הכלכליות שלכם,  כדי שתוכלו לסיים לבנות את בית החלומות שלכם.

 

תגובות

comments

משכנתא? זו באמת חתיכת התלבטות, פשוט השאירו פרטים עכשיו!


יצירת קשר

לפגישה ייעוץ ללא התחייבות

התקשרו: 050-654604

או השאירו פרטים בטופס

  I משכנתא - לוגו

  התקשרו עכשיו דילוג לתוכן